Ajoneuvon esittely
Erittäin siististi pidetty ja hyvillä lisävarusteilla !
Myynnin yhteystiedot
Varusteet
- ABS-jarrutAjotietokoneAurinkopaneeliEtutelttaIlmastointi ajotilassaJääkaappiKahdet renkaatKasetti WCKasettiverhotKeskuslukitus: KaukosäätöinenKäynnistyksenestoLattiamatot asunto-osassaLiesiOhjaustehostinPakastelokeroParivuodePeräboxiPesuallasRadioSuihkuSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTV-antenni tai lautasantenniTrumatic
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Matkailuauto |
| Korimalli | Puoli-integroitu |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2011 |
| Mittarilukema | 111000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 95 kW |
| Iskutilavuus | 2287 cm3 |
| 1. käyttöönottopäivä | 12.4.2011 |
| Edellinen katsastus | 9.7.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omamassa | 3025 kg |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | 7410 mm |
| Korkeus | 2900 mm |
| Leveys | 2340 mm |
| Rekisteritunnus | YYC-694 |
Usein kysytyt kysymykset
Hinta sisältää:
- Hinta sisältää: – ALV – auton sisä- ja ulkopintojen pesun – auton rekisteröinnin – Sisältää neljäsosan säiliön tai 75% ladatun
Videopuhelu soitetaan WhatsAppin välityksellä. Palvelumyyjämme soittaa sinulle sovittuna ajankohtana näyttääkseen auton sinulle sekä vastatakseen mahdollisiin kysymyksiisi. Videopuhelussa näytetään auto sinulle läpikotaisin.
Kaikki automme on huollettu maahantuojan huolto-ohjelman mukaisesti ja tarvittaessa myyjämme toimittaa sinulle lisätietoja auton huoltohistoriasta.




















