Ajoneuvon esittely
Myynnin yhteystiedot
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | |
| Korimalli | |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2015 |
| Mittarilukema | 453000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Takaveto |
| Teho | 265 kW |
| Huippunopeus | 90 km/h |
| Iskutilavuus | 8710 cm3 |
| 1. käyttöönottopäivä | 13.2.2015 |
| Edellinen katsastus | 17.9.2024 |
| Kokonaismassa | 20000 kg |
| Omamassa | 10250 kg |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | 11010 mm |
| Leveys | 2600 mm |
| Rekisteritunnus | XNK-429 |
Usein kysytyt kysymykset
Hinta sisältää:
- Hinta sisältää: – ALV – auton sisä- ja ulkopintojen pesun – auton rekisteröinnin – Sisältää neljäsosan säiliön tai 75% ladatun
Videopuhelu soitetaan WhatsAppin välityksellä. Palvelumyyjämme soittaa sinulle sovittuna ajankohtana näyttääkseen auton sinulle sekä vastatakseen mahdollisiin kysymyksiisi. Videopuhelussa näytetään auto sinulle läpikotaisin.
Kaikki automme on huollettu maahantuojan huolto-ohjelman mukaisesti ja tarvittaessa myyjämme toimittaa sinulle lisätietoja auton huoltohistoriasta.












