Ajoneuvon esittely
Solifer Artic on erittäin laadukas ja lämmin jonka takaosassa on parivuode.
Etuosaan saa myös tehtyä helposti vuodepaikat kahdelle, joten vaunulla matkustaa mukavasti 4 henkeä.
MYÖS VUOKRATAAN!
Myynnin yhteystiedot
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Matkailuvaunu |
| Korimalli | Alkovi |
| Käyttövoima | |
| Vuosimalli | 2008 |
| Mittarilukema | 0 km |
| Vaihteisto | |
| Vetotapa | |
| 1. käyttöönottopäivä | 10.10.2008 |
| Edellinen katsastus | 5.5.2026 |
| Kokonaismassa | 1350 kg |
| Omamassa | 1070 kg |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | 7000 mm |
| Leveys | 2270 mm |
| Rekisteritunnus | WUA-342 |
Usein kysytyt kysymykset
Hinta sisältää:
- Hinta sisältää: – ALV – auton sisä- ja ulkopintojen pesun – auton rekisteröinnin – Sisältää neljäsosan säiliön tai 75% ladatun
Videopuhelu soitetaan WhatsAppin välityksellä. Palvelumyyjämme soittaa sinulle sovittuna ajankohtana näyttääkseen auton sinulle sekä vastatakseen mahdollisiin kysymyksiisi. Videopuhelussa näytetään auto sinulle läpikotaisin.
Kaikki automme on huollettu maahantuojan huolto-ohjelman mukaisesti ja tarvittaessa myyjämme toimittaa sinulle lisätietoja auton huoltohistoriasta.








