Ajoneuvon esittely
MYÖS VUOKRATAAN KYSY HINTA !! Auto on palautettava täyteen tankattuna, tankkauksesta perimme polttoainemaksun lisättynä 50€. Palautuksen myöhästymisestä perimme €50€ jokaiselta alkavalta tunnilta.
Myynnin yhteystiedot
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Matkailuauto |
| Korimalli | Puoli-integroitu |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2007 |
| Mittarilukema | 271000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 73 kW |
| Iskutilavuus | 2460 cm3 |
| 1. käyttöönottopäivä | 22.5.2007 |
| Edellinen katsastus | 10.4.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1600 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omamassa | 2933 kg |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | 6330 mm |
| Leveys | 2300 mm |
| Rekisteritunnus | ONY-282 |
Usein kysytyt kysymykset
Hinta sisältää:
- Hinta sisältää: – ALV – auton sisä- ja ulkopintojen pesun – auton rekisteröinnin – Sisältää neljäsosan säiliön tai 75% ladatun
Videopuhelu soitetaan WhatsAppin välityksellä. Palvelumyyjämme soittaa sinulle sovittuna ajankohtana näyttääkseen auton sinulle sekä vastatakseen mahdollisiin kysymyksiisi. Videopuhelussa näytetään auto sinulle läpikotaisin.
Kaikki automme on huollettu maahantuojan huolto-ohjelman mukaisesti ja tarvittaessa myyjämme toimittaa sinulle lisätietoja auton huoltohistoriasta.















