Ajoneuvon esittely
Jakopää vaihto tehty 6/24!
Leveä ulko-ovi.
Myynnin yhteystiedot
Varusteet
- ABS-jarrutAjotietokoneErillisvuoteetHuoltokirjaIlmastointi ajotilassaJääkaappiKasetti WCKasettiverhotKeskuslukitus: KaukosäätöinenKäynnistyksenestoLiesiLämminvesiboileriMarkiisiPakastelokeroParivuodePeräboxiPesuallasPysäköintikameraPyörätelineRadioSuihkuSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkörappuTV-antenni tai lautasantenniTrumaticVakionopeudensäädin
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Matkailuauto |
| Korimalli | Puoli-integroitu |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2017 |
| Mittarilukema | 115000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 96 kW |
| Iskutilavuus | 2287 cm3 |
| 1. käyttöönottopäivä | 6.2.2017 |
| Edellinen katsastus | 14.4.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 3499 kg |
| Omamassa | 2840 kg |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | 6960 mm |
| Korkeus | 2870 mm |
| Leveys | 2330 mm |
| Rekisteritunnus | NKP-180 |
Usein kysytyt kysymykset
Hinta sisältää:
- Hinta sisältää: – ALV – auton sisä- ja ulkopintojen pesun – auton rekisteröinnin – Sisältää neljäsosan säiliön tai 75% ladatun
Videopuhelu soitetaan WhatsAppin välityksellä. Palvelumyyjämme soittaa sinulle sovittuna ajankohtana näyttääkseen auton sinulle sekä vastatakseen mahdollisiin kysymyksiisi. Videopuhelussa näytetään auto sinulle läpikotaisin.
Kaikki automme on huollettu maahantuojan huolto-ohjelman mukaisesti ja tarvittaessa myyjämme toimittaa sinulle lisätietoja auton huoltohistoriasta.
















