Ajoneuvon esittely
Välitysmyynnissä yksityinen omistaja.
Myynnin yhteystiedot
Varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäBluetoothHuoltokirja: SähköinenIlmastointi: AutomaattinenKaton avausmekanismi: SähköinenKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräNahkaverhoiluPeruutuskamera: Kamera takanaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinStart-stop-järjestelmäSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitUrheilullinen alustaVakionopeudensäädin: PerinteinenÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Avoauto |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2018 |
| Mittarilukema | 106000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Takaveto |
| Teho | 135 kW |
| Huippunopeus | 237 km/h |
| Iskutilavuus | 1991 cm3 |
| Co2-päästöt | 151 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 4.9.2018 |
| Edellinen katsastus | 7.3.2022 |
| Kokonaismassa | 1795 kg |
| Omamassa | 1480 kg |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | 4137 mm |
| Korkeus | 1291 mm |
| Leveys | 1810 mm |
| Rekisteritunnus | JML-625 |
Usein kysytyt kysymykset
Hinta sisältää:
- Hinta sisältää: – ALV – auton sisä- ja ulkopintojen pesun – auton rekisteröinnin – Sisältää neljäsosan säiliön tai 75% ladatun
Videopuhelu soitetaan WhatsAppin välityksellä. Palvelumyyjämme soittaa sinulle sovittuna ajankohtana näyttääkseen auton sinulle sekä vastatakseen mahdollisiin kysymyksiisi. Videopuhelussa näytetään auto sinulle läpikotaisin.
Kaikki automme on huollettu maahantuojan huolto-ohjelman mukaisesti ja tarvittaessa myyjämme toimittaa sinulle lisätietoja auton huoltohistoriasta.











