Ajoneuvon esittely
MYÖS VUOKRATAAN KYSY HINTA !! Auto on palautettava täyteen tankattuna, tankkauksesta perimme polttoainemaksun lisättynä 50€. Palautuksen myöhästymisestä perimme €50€ jokaiselta alkavalta tunnilta.
Kantavuus 7400kg
Kuormakorin mitat
Korkeus 246cm
Leveys 245cm
Pituus 840cm
Myynnin yhteystiedot
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | |
| Korimalli | Umpikori |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2017 |
| Mittarilukema | 219956 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Takaveto |
| Teho | 207 kW |
| Huippunopeus | 90 km/h |
| Iskutilavuus | 6728 cm3 |
| 1. käyttöönottopäivä | 27.9.2017 |
| Edellinen katsastus | 11.9.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 3500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 15990 kg |
| Omamassa | 8600 kg |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | 10600 mm |
| Leveys | 2550 mm |
| Rekisteritunnus | JKM-919 |
Usein kysytyt kysymykset
Hinta sisältää:
- Hinta sisältää: – ALV – auton sisä- ja ulkopintojen pesun – auton rekisteröinnin – Sisältää neljäsosan säiliön tai 75% ladatun
Videopuhelu soitetaan WhatsAppin välityksellä. Palvelumyyjämme soittaa sinulle sovittuna ajankohtana näyttääkseen auton sinulle sekä vastatakseen mahdollisiin kysymyksiisi. Videopuhelussa näytetään auto sinulle läpikotaisin.
Kaikki automme on huollettu maahantuojan huolto-ohjelman mukaisesti ja tarvittaessa myyjämme toimittaa sinulle lisätietoja auton huoltohistoriasta.
















