Ajoneuvon esittely
Motokrossaajan unelmapeli. Huoltotilat takana, makuutilat edessä. Takaosassa agregaatti sekä kompura. Pyörät kyytiin ja kisoihin.
Trumatic lämmitys kaasulla, jääkaappi kaasulla/12v/230v.
Myynnin yhteystiedot
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Matkailuauto |
| Korimalli | Retkeilyauto |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2009 |
| Mittarilukema | 187000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Takaveto |
| Teho | 85 kW |
| Iskutilavuus | 2287 cm3 |
| 1. käyttöönottopäivä | 25.9.2009 |
| Edellinen katsastus | 30.1.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 3000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omamassa | 3185 kg |
| Väri | Harmaa |
| Pituus | 7000 mm |
| Leveys | 2000 mm |
| Rekisteritunnus | FNK-383 |
Usein kysytyt kysymykset
Hinta sisältää:
- Hinta sisältää: – ALV – auton sisä- ja ulkopintojen pesun – auton rekisteröinnin – Sisältää neljäsosan säiliön tai 75% ladatun
Videopuhelu soitetaan WhatsAppin välityksellä. Palvelumyyjämme soittaa sinulle sovittuna ajankohtana näyttääkseen auton sinulle sekä vastatakseen mahdollisiin kysymyksiisi. Videopuhelussa näytetään auto sinulle läpikotaisin.
Kaikki automme on huollettu maahantuojan huolto-ohjelman mukaisesti ja tarvittaessa myyjämme toimittaa sinulle lisätietoja auton huoltohistoriasta.




















