Ajoneuvon esittely
MYÖS VUOKRATAAN KYSY HINTA !! Auto on palautettava täyteen tankattuna, tankkauksesta perimme polttoainemaksun lisättynä 50€. Palautuksen myöhästymisestä perimme €50€ jokaiselta alkavalta tunnilta.
Myynnin yhteystiedot
Varusteet
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Pakettiauto |
| Korimalli | Lyhyt - Matala |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2012 |
| Mittarilukema | 275403 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Takaveto |
| Teho | 120 kW |
| Huippunopeus | 162 km/h |
| Iskutilavuus | 2143 cm3 |
| Keskikulutus | 7.7 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 9.2 l/100km |
| Maantiekulutus | 6.9 l/100km |
| Co2-päästöt | 202 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 28.12.2012 |
| Edellinen katsastus | 16.12.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omamassa | 2080 kg |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | 5910 mm |
| Korkeus | 3000 mm |
| Leveys | 1990 mm |
| Rekisteritunnus | EVY-336 |
Usein kysytyt kysymykset
Hinta sisältää:
- Hinta sisältää: – ALV – auton sisä- ja ulkopintojen pesun – auton rekisteröinnin – Sisältää neljäsosan säiliön tai 75% ladatun
Videopuhelu soitetaan WhatsAppin välityksellä. Palvelumyyjämme soittaa sinulle sovittuna ajankohtana näyttääkseen auton sinulle sekä vastatakseen mahdollisiin kysymyksiisi. Videopuhelussa näytetään auto sinulle läpikotaisin.
Kaikki automme on huollettu maahantuojan huolto-ohjelman mukaisesti ja tarvittaessa myyjämme toimittaa sinulle lisätietoja auton huoltohistoriasta.










